אודות

חווית אימון שלא הכרתם!

שיטות האימון המיוחדות שלנו

אנו מציעים לכם להצטרף לשיטת האימון הייחודית והמגוונת שלנו, אשר תשפר סיבולת, כוח ולב ריאה, זריזות ומהירות, וכוח מתפרץ. זוהי שיטת אימון אינטנסיבית המבוצעת בהדרכה קבוצתית ומשלבת בתוכה את כל רכיבי אימוני הכושר הגופני, ביחד עם אלמנטים הלקוחים מענפי האגרוף, הרמת משקולות וג'ימנסטיקה.

קבוצות אימון פונקציונאלי, קיקבוקסינג ואגרוף קלאסי

  • קבוצות איגרוף קלאסי – מחולקות לפי רמה וגיל, ומיועדות למי שמעוניין להיות מתאבק זירה או לצורך הגנה עצמית. במסגרת הקבוצה יכירו חבריה את יסודות ההגנה וההתקפה, ילמדו טכניקות קרב, יפתחו את כושרם הגופני ואת המשמעת העצמית.
  • אימון פונקציונלי – מתאים לכל רמה, מגוון מאוד ובעצימות גבוהה. שיטת האימון האפקטיבית ביותר בעולם הפרוסה ביותר מ15 אלף מכונים. בואו להתנסות בספורט של כושר גופני.
  • קיקבוקסינג – אימון פונקציונלי המשלב בתוכו אלמנטים מעולם האיגרוף והקיקבוקסינג. זהו שילוב אולטימטיבי בין כושר לתנועות לחימה, האימון מתאים למי שרוצה להיכנס לכושר של לוחמים, באווירה מהנה ותומכת.

להצטרף למועדון

אם גם אתם מעוניינים להצטרף למועדון הכושר האיכותי שלנו ולשפר את יכולותיכם האישיות, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים והרשמה – 054-727-5050